V SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI NA VI KONGRESIE KOBIET

Serdecznie zapraszamy na V spotkanie Rady Różnorodności, które tym razem odbędzie się 9 maja 2014 na VI Kongresie Kobiet w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Temat spotkania - work liife balance, czyli jak pogodzić życie zawodowe z prywatnym. Wstęp wolny, wystarczy się tylko zarejestrować na stronie www.kongreskobiet.pl

Rada Różnorodności przy Konfederacji Lewiatan pełni funkcję ciała opiniodawczego dla szeregu inicjatyw z obszaru zarządzania różnorodnością. Jej głównym celem jest wymiana informacji i doświadczeń dotyczących zarządzania różnorodnością oraz wypracowanie na tej podstawie rekomendacji, związanych z wprowadzaniem w strukturach polskich firm tego sposobu zarządzania.
 
W Radzie udało się skupić wokół tematu różnorodności przedstawicieli/przedstawicielki biznesu, nauki, administracji, organizacji pozarządowych i mediów, którzy są zainteresowani dobrymi praktykami i ich promowaniem.
 
Do tej pory odbyły się cztery spotkania Rady Różnorodności. Każde z nich zostało poświęcone innemu tematowi, m.in. sytuacji cudzoziemców na polskim rynku pracy, sytuacji osób z niepełnosprawnościami oraz zarządzaniu wiekiem. Tym razem, posiedzenie Rady będzie poświęcone tematyce godzenia życia zawodowego i prywatnego. W ramach tego spotkania prezentowane będą doświadczenia oraz dobre praktyki polskim firm w zakresie wdrażania rozwiązań, które umożliwiają pracującym osobom pogodzenie aktywności zawodowej z życiem prywatnym.
 
Spotkanie odbędzie się 9 maja 2014 na VI Kongresie Kobiet w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wstęp wolny, wystarczy się tylko zarejestrować. Zapraszamy!
 

Więcej informacji o VI Kongresie Kobiet: www.kongreskobiet.pl.

 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę