Archiwum: !

III SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI

20 lutego br. odbyło się III spotkanie Rady Różnorodności, tym razem poświęcone sytuacji osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy. Podczas spotkania wypracowaliśmy 20 rekomendacji dla pracodawców/pracodawczyń!

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

MIGAM.PL - WARTO SPEŁNIAĆ MARZENIA!

Przemek Kuśmierek wymyślił technologię, która może ułatwić życie 70 mln niesłyszących na całym świecie. Jego pomysłem zachwycają się inwestorzy za granicą. Ci w Polsce radzą mu, żeby "zostawił głuchych".
 
Polecamy reportaż o ekipie Migam.pl, z którą będziemy mieć przyjemność współpracować w ramach naszych marcowych debat regionalnych. Szczegóły juz wkrótce!

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

LIST OTWARTY DO PRZEWODNICZĄCEGO KOMITETU NAUK PEDAGOGICZNYCH PAN W SPR. RÓWNOŚCIOWEGO PRZEDSZKOLA

Publikujemy list otwarty do prof. Bogusława Śliwerskiego – Przewodniczącego Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN w sprawie „Równościowego przedszkola”. Zgadzamy się, że opinia Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN na temat „Równościowego przedszkola” jest nieuczciwa i metodologicznie nierzetelna. Kilkadziesiąt organizacji pozarządowych i grup nieformalnych zachęca Komitet Nauk Pedagogicznych PAN do wypracowania i promowania jeszcze lepszych materiałów równościowych.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

GALA RÓŻNORODNOŚCI ZA NAMI!

26 listopada br. w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się Gala Różnorodności, podsumowująca wyniki I edycji Barometru Różnorodności - pierwszego ogólnopolskiego badania firm wskaźnikiem Diversity Index, służącym do kompleksowej analizy zarządzania różnorodnością w przedsiębiorstwie. 

 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

ZDECYDUJ SIĘ NA INNOWACJĘ!

Prezentacja przedsięwzięć innowacyjnych oraz współpracy ponadnarodowej w obszarach zatrudnienia i integracji społecznej, edukacji i szkolnictwa wyższego, adaptacyjności oraz dobrego rządzenia – to cel konferencji „Zdecyduj się na Innowację!”, która odbędzie się 14 listopada 2013 r. w Warszawie. Konferencja połączona jest z targami wystawienniczymi. Nie zabraknie na nim projektu Diversity Index!

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

Różnorodność w Banku BPH

Bank BPH od lat prowadzi swoją działalność w duchu promowania różnorodności – doceniania indywidualnego potencjału pracowników i wyrównywania szans.  W Banku BPH realizowane są liczne inicjatywy rozwojowe dla kobiet.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

Diversity Day czyli wszystko o wyższości różnorodności

25 października br. we Wrocławiu odbył się pierwszy na Dolnym Śląsku Diversity Day - konferencja i targi poświecone zarządzaniu różnorodnością. Wydarzenie organizowane było przez Agencję Rozwoju Innowacji SA i Dolnośląski Związek Pracodawców w ramach projektu ‘Społeczność Diversity’. Podczas Dnia Różnorodności prezentowany był także projekt Diversity Index.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

DRUGIE SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI

9 października br. po raz drugi zebrała się Rada Różnorodności, ustanowiona przy Konfederacji Lewiatan w ramach projektu Diversity Index. Wiodącym tematem spotkania była sytuacja cudzoziemców na polskim rynku pracy. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

KOMITET STAŁY RADY MINISTRÓW PRZYJĄŁ KRAJOWY PROGRAM DZIAŁAŃ NA RZECZ RÓWNEGO TRAKTOWANIA

Komitet Stały Rady Ministrów przyjął Krajowy Program Działań na rzecz Równego Traktowania. To pierwszy rządowy, strategiczny dokument dotyczący polityki równego traktowania w Polsce - mówi pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

JAK RÓŻNORODNOŚĆ W ZATRUDNIENIU MOŻE ZMIENIĆ GOSPODARKĘ? - RELACJA Z EFNI 2013

Pojęcie różnorodności łączy w sobie wiele aspektów odmienności między poszczególnymi podmiotami takich jak: płeć, rasa, wiek, wykształcenie, umiejętności itp. Wykorzystanie różnorodności stwarza szanse rozwoju gospodarczego, będąc źródłem innowacji i kreatywności, a świadomość jej istnienia jest niezbędna jeśli myślimy o przyszłości Europy. Relacja z panelu dyskusyjnego Europejskiego Forum Nowych Idei (25-27 IX 2013) "Jak różnorodność w zatrudnieniu może zmienić gospodarkę".

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia
pokaż: 10 25 wszystkie
wyświetlane od: 11 do: 20 | strona: 1234
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę