Archiwum: !

Postaw na różnorodność i zarabiaj więcej! Relacja z debaty Diversity Index w Toruniu

Kontynuujemy cykl naszych debat regionalnych, podczas których przekonujemy pracodawców, że różnorodne zespoły nie tylko zwiększają kreatywność i innowacyjność, ale przede wszystkim przynoszą firmie wymierne korzyści finansowe. 13 marca pojechaliśmy do Torunia.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

Relacja z konferencji „Diversity pays! Różnorodność się opłaca!”

8 marca 2013 r. na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się organizowana przez Queer UW, przy współpracy z LGBT Business Forum konferencja „Diversity pays! Różnorodność się opłaca!”. Diversity Index był Partnerem Wydarzenia.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

Diversity Pays! Różnorodność się opłaca!

W piątek 8 marca o godzinie 10:00 na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się konferencja „Diversity Pays! Różnorodność się opłaca!”. Diversity Index jest Partnerem Wydarzenia.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Diversity Index w Toruniu! Zapraszamy na debatę "Różnorodność procentuje!"

Zapraszamy na naszą kolejną debatę regionalną w ramach projektu Diversity Index. Tym razem jedziemy do Torunia! Spotkanie odbędzie się 13 marca 2013 w Hotelu Copernicus przy Bulwarze Filadelfijskim. 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Konferencja podsumowująca projekt „Media Równych Szans”

Biuro Pełnomocniczki Rządu ds. Równego Traktowania zaprasza na konferencję podsumowującą projekt „Media Równych Szans” - 28 lutego 2013 r. (czwartek), Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Al. Ujazdowskie 1/3, Warszawa, Sala Kolumnowa.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Biznes i prawa człowieka - konferencja w Warszawie

Instytut Allerhanda zaprasza na konferencję nt. implementacji Wytycznych ONZ ds. Biznesu i Praw Człowieka, która odbędzie się 25 stycznia 2013 r. pod patronatem portalu odpowiedzialnybiznes.pl. Konferencję poprzedzi szereg spotkań Dr. M. K. Addo, członka Grupy Roboczej ONZ ds. Biznesu i Praw Człowieka z różnymi grupami interesariuszy.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Relacje z debat Głos Biznesu - Różnorodność Procentuje: Lublin, Kraków, Katowice

Tworzenie w firmach różnorodnych zespołów oraz kreowanie dla nich przyjaznego środowiska pracy sprzyja bardziej twórczemu podejściu do wykonywanych obowiązków oraz zmniejsza fluktuację pracowników i pracownic, co bezpośrednio przekłada się na wymierne korzyści finansowe firmy - to główny wniosek z naszych debat w Lublinie, Krakowie i Katowicach.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

Kolejne debaty regionalne: Głos Biznesu. Różnorodność procentuje!

Kontynuujemy serię debat regionalnych w ramach projektu Diversity Index. Tym razem jedziemy do Lublina (28.11), Krakowa (29.11) i Katowic (30.11).

>> ZAREJESTRUJ SIĘ 
 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Zapraszamy do testowania wskaźnika Diversity Index!

Rozpoczynamy testowanie wskaźnika Diversity Index – innowacyjnego narzędzia dla firm do przeprowadzania samoaudytu w zakresie zarządzania różnorodnością. Aby znaleźć się w gronie przedsiębiorstw, które jako pierwsze będą mogły skorzystać z naszego wskaźnika, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod poniższym linkiem. Włączenie się w nasz projekt już teraz, daje unikalną możliwość skorzystania z narzędzia jeszcze na etapie jego tworzenia, a tym samym – daje możliwość wpływu na politykę promowania równych szans w miejscu pracy. Zapewniamy pełną poufność zebranych danych. Na zgłoszenia czekamy do 10 listopada br. Zapraszamy!

>> formularz rejestracyjny dla firm

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Diversity Index na Europejskim Forum Nowych Idei w Sopocie!

Europejskie Forum Nowych Idei 2012 to międzynarodowe forum dyskusyjne środowisk biznesowych na temat miejsca i przyszłości Europy. Jest organizowane po raz drugi przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan we współpracy z BUSINESSEUROPE, Miastem Sopot oraz polskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami. Projekt Diveristy Index jest Partnerem jednej z pięciu sesji plenarnych "Czy kwoty i parytety mają sens?".

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia
pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 51 do: 60 | strona: 12345678
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę