Archiwum: !

RUSZA OGÓLNOPOLSKA ANKIETA NA TEMAT NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI NA RYNKU PRACY

Jakie bariery napotykają pracownicy z niepełnosprawnością? Dlaczego pracodawcy boją się ich zatrudniać? Już niedługo obie grupy będą mogły skonfrontować swoje opinie na temat rynku pracy. Wszystko to dzięki rozpoczynającemu się właśnie badaniu „Pracodawca na TAK”.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

II GALA RÓŻNORODNOŚCI PODSUMOWANIEM REALIZACJI PROJEKTU DIVERSITY INDEX

Co dalej z różnorodnością? - odpowiedzi na to pytanie, a także podsumowaniu całego projektu Diversity Index, poświęcona została II Gala Różnorodności, która odbyła się 27 maja 2014r. w Centrum Nauki Kopernik. 

 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

II GALA RÓŻNORODNOŚCI - ZAPRASZAMY!

27 maja 2014r. o godz. 18:00 w warszawskim Centrum Konferencyjnym Centrum Nauki rozpocznie się II Gala Różnorodności, podsumowująca wyniki II Barometru Róznorodności i wieńcząca realizacje projektu Diversity Index. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

POTENCJAŁ RÓŻNORODNOŚCI - ODKRYWAMY FAKTY, DEMASKUJEMY MITY, relacja z panelu na VI Kongresie Kobiet

Mimo coraz częstszego wprowadzania rozwiązań z zakresu zarządzania różnorodnością w polskich przedsiębiorstwach, w świadomości społecznej wciąż funkcjonują obiegowe przekonania dotyczące praw pracowników i pracownic, które niejednokrotnie są niezgodne z obowiązującym stanem prawnym. Przeciwdziałaniu tego typu mitom, jak również ukazywaniu dobrych praktyk przedsiębiorstw, poświęcone zostało spotkanie „Potencjał różnorodności - odkrywamy fakty, demaskujemy mity”, które odbyło się 9 maja w ramach VI Kongresu Kobiet.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

V SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI NA VI KONGRESIE KOBIET - relacja

V spotkanie Rady Różnorodności odbyło się 9 maja 2014 r. w Pałacu Kultury i Nauki w ramach VI Kongresu Kobiet. Posiedzenie Rady było poświęcone tematyce godzenia życia zawodowego i prywatnego. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

VI KONGRES KOBIET: Potencjał różnorodności – odkrywamy fakty, demaskujemy mity

Jakich błędów unikać, wspierając różnorodność w firmie? Jak postępować, by nie łamać prawa i nie narażać pracowników/pracownic na dyskryminację? Zapraszamy na panel połączony z interaktywnym quizem! Czekamy na Was 9 maja o godz. 17:45 w Sali Kruczkowskiego w Pałacu Kultury i Nauki. 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

V SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI NA VI KONGRESIE KOBIET

Serdecznie zapraszamy na V spotkanie Rady Różnorodności, które tym razem odbędzie się 9 maja 2014 na VI Kongresie Kobiet w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Temat spotkania - work liife balance, czyli jak pogodzić życie zawodowe z prywatnym. Wstęp wolny, wystarczy się tylko zarejestrować na stronie www.kongreskobiet.pl. 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

POLECAMY: PROJEKT "SPRÓBUJMY SIĘ ZROZUMIEĆ"

W imieniu Centrum Badawczo-Rozwojowego DOBRE KADRY, zapraszamy do współpracy przy realizacji działań, które przyczynią się do zwiększenia różnorodności w miejscu pracy poprzez zatrudnianie osób niesłyszących.
 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

SPOTKANIE „RÓWNOŚĆ W ADMINISTRACJI, RÓŻNORODNOŚĆ W BIZNESIE” – PREZENTACJA INNOWACYJNYCH NARZĘDZI WSPIERAJĄCYCH WYKORZYSTANIE POTENCJAŁU PRACOWNIKÓW

4 kwietnia 2014 roku odbyło się w Warszawie seminarium poświęcone problematyce równych szans w miejscu pracy oraz zarządzaniu różnorodnością. Spotkanie zostało zorganizowane przez Konfederację Lewiatan, Fundację Feminoteka oraz Centrum Projektów Europejskich – Krajową Instytucję Wspomagającą. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

IV SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI

4 kwietnia 2014 odbyło się IV spotkanie Rady Różnorodności przy Konfederacji Lewiatan. Tym razem posiedzenie Rady zostało poświęcone zarządzaniu wiekiem.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

POD PATRONATEM DIVERSITY INDEX: Magazynier? Byle nie był z bloku, czyli jak walczyć ze stereotypem

Co jest gwarancją sukcesu w firmie? Kreatywność, innowacyjność, szybkość reagowania na nowe wyzwania? Raczej budowa zespołu, który potrafi tak pracować.

Tekst Artura Kiełbasińskiego powstał w ramach cyklu Diversity Index w "Gazecie Wyborczej".

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

POD PATRONATEM DIVERSITY INDEX: Błędne koło emigracji zarobkowej

Wyjazdy za pracą to europejska tradycja, bez której wiele gospodarek nie osiągnęłoby swojej silnej pozycji. Jednak szacunek do emigrantów nie idzie w parze z tym, co wypracowali dla danego kraju. Dlaczego?

Tekst Marty Piątkowskiej powstał w ramach cyklu Diversity Index w "Gazecie Wyborczej".

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

RÓŻNORODNOŚĆ INWESTYCJĄ W ROZWÓJ! Za nami ostatnie konferencje dot. zarządzania różnorodnością w firmie w ramach projektu Diversity Index.

O zarządzaniu różnorodnością opowiadaliśmy podczas ostatnich konferencji regionalnych „Gos Biznesu: Różnorodność Inwestycją w rozwój”, które odbyły się 5 marca w Poznaniu, 6 marca we Wrocławiu, 12 marca w Łodzi i 13 marca w Toruniu. Każde ze spotkań było tłumaczone na język migowy. Honorowy patronat nad cyklem konferencji objęła Pełnomocniczka Rządu do spraw Równego Traktowania, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

DIVERSITY INDEX NA HR FACTOR

Zapraszamy na IV edycję HR FACTOR – Forum Nowoczesnych Menedżerów HR, która odbędzie się 18 marca 2014 w Warszawie. HR FACTOR to spotkanie menedżerów praktyków odpowiedzialnych za kreowanie i realizację polityki personalnej w swoich organizacjach. Podczas konferencji omówimy współczesne wyzwania, jakie stoją przed działami HR, najnowsze trendy i narzędzia wspomagające procesy zarządzania ludźmi. Diversity Inded jest Partnerem Głównym wydarzenia.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

WEŹ UDZIAŁ W II EDYCJI BAROMETRU RÓŻNORODNOŚCI!

Chcesz się przekonać, jak w Twojej firmie wykorzystuje się różnorodny potencjał pracowników i pracownic? Zapraszamy do udziału w BAROMETRZE RÓŻNORODNOŚCI – ogólnopolskim badaniu firm wskaźnikiem Diversity Index. Badanie trwa do 18 kwietnia 2014!
 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

III SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI

20 lutego br. odbyło się III spotkanie Rady Różnorodności, tym razem poświęcone sytuacji osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy. Podczas spotkania wypracowaliśmy 20 rekomendacji dla pracodawców/pracodawczyń!

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

ŁÓDŹ: GŁOS BIZNESU - RÓŻNORODNOŚĆ INWESTYCJĄ W ROZWÓJ

O zarządzaniu różnorodnością będziemy również rozmawiać w Łodzi! Konferencja "Głos Biznesu - Różnorodność inwestycją w rozwój" odbędzie się 12 marca w Centrum Konferencyjnym Golden Floor w Łodzi. Wstęp wolny, wystarczy się tylko zarejestrować.

Miejsce konferencji jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

TORUŃ: GŁOS BIZNESU - RÓŻNORODNOŚĆ INWESTYCJĄ W ROZWÓJ

Ostatnim, czwartym miastem, do którego przyjeżdżamy z projektem Diversity Index, jest Toruń. O korzyściach wynikających z zarządzania różnorodnością będziemy dyskutować 13 marca 2014. Wstęp wolny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

Miejsce konferencji jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

POZNAŃ: GŁOS BIZNESU - RÓŻNORODNOŚĆ INWESTYCJĄ W ROZWÓJ

5 marca 2014 zapraszamy do Poznania, gdzie - wraz z Pełnomoczniczką Rządu ds. Równego Traktowania i pracodawcami/pracodawczyniami będziemy dyskutować o zarządzaniu różnorodnością!

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

WROCŁAW: GŁOS BIZNESU - RÓŻNORODNOŚĆ INWESTYCJĄ W ROZWÓJ

Dlaczego warto zarządzać różnorodnością? Jakie korzyści przynoszą różnorodne zespoły i dlaczego czeka nas rewolucja na rynku pracy? O tym m.in. będzemy rozmawiać 6 marca 2014 podczas konferencji "Głos Biznesu - Różnorodność inwestycją w rozwój" we Wrocławiu. Wstęp wolny, wystarczy się tylko zarejestrować. Zapraszamy!

 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJE DIVERSITY INDEX!

Zapraszamy na cztery ostatnie konferencje "Głos Biznesu: Różnorodność inwestycją w rozwój". O korzyściach wynikających z zarządzania różnorodnością będziemy dyskutować w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Toruniu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Pełnomoczniczka Rządu do spraw Równego Traktowania, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. Spotkanie będzie tłumaczone na jęz. migowy.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny!

 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

MIGAM.PL - WARTO SPEŁNIAĆ MARZENIA!

Przemek Kuśmierek wymyślił technologię, która może ułatwić życie 70 mln niesłyszących na całym świecie. Jego pomysłem zachwycają się inwestorzy za granicą. Ci w Polsce radzą mu, żeby "zostawił głuchych".
 
Polecamy reportaż o ekipie Migam.pl, z którą będziemy mieć przyjemność współpracować w ramach naszych marcowych debat regionalnych. Szczegóły juz wkrótce!

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

LIST OTWARTY DO PRZEWODNICZĄCEGO KOMITETU NAUK PEDAGOGICZNYCH PAN W SPR. RÓWNOŚCIOWEGO PRZEDSZKOLA

Publikujemy list otwarty do prof. Bogusława Śliwerskiego – Przewodniczącego Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN w sprawie „Równościowego przedszkola”. Zgadzamy się, że opinia Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN na temat „Równościowego przedszkola” jest nieuczciwa i metodologicznie nierzetelna. Kilkadziesiąt organizacji pozarządowych i grup nieformalnych zachęca Komitet Nauk Pedagogicznych PAN do wypracowania i promowania jeszcze lepszych materiałów równościowych.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

Dyskryminacja cudzoziemców w Polsce - zaproszenie na konferencję

Instytut Spraw Publicznych oraz Stowarzyszenie Interwencji Prawnej zaprasza do udziału w konferencji: Dyskryminacja cudzoziemców w Polsce? – konteksty prawne, społeczne i ekonomiczne, która odbędzie się 16 grudnia 2013 r. w Centrum Konferencyjnym Zielna (sala Wystawowa, p. V), ul. Zielna 37 w Warszawie.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

GALA RÓŻNORODNOŚCI ZA NAMI!

26 listopada br. w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się Gala Różnorodności, podsumowująca wyniki I edycji Barometru Różnorodności - pierwszego ogólnopolskiego badania firm wskaźnikiem Diversity Index, służącym do kompleksowej analizy zarządzania różnorodnością w przedsiębiorstwie. 

 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

JAK POLSKIE FIRMY ZARZĄDZAJĄ RÓŻNORODNOŚCIĄ? RAPORT Z BAROMETRU RÓŻNORODNOŚCI

Chcąc się przekonać, czy i w jaki sposób polskie firmy wykorzystują różnorodny potencjał pracowników, Konfederacja Lewiatan przeprowadziła Barometr Różnorodności – pierwsze ogólnopolskie badanie firm wskaźnikiem Diversity Index, służącym do kompleksowej analizy zarządzania różnorodnością w przedsiębiorstwie.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

RYNEK PRACY RÓWNY DLA WSZYSTKICH?

Czy rynek pracy jest równy dla wszystkich? Obejrzyj nasz nowy spot informacyjny!

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

ZDECYDUJ SIĘ NA INNOWACJĘ!

Prezentacja przedsięwzięć innowacyjnych oraz współpracy ponadnarodowej w obszarach zatrudnienia i integracji społecznej, edukacji i szkolnictwa wyższego, adaptacyjności oraz dobrego rządzenia – to cel konferencji „Zdecyduj się na Innowację!”, która odbędzie się 14 listopada 2013 r. w Warszawie. Konferencja połączona jest z targami wystawienniczymi. Nie zabraknie na nim projektu Diversity Index!

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

PRAKTYCZNIE O RÓŻNORODNOŚCI I ZMIANIE SPOŁECZNEJ

Magazyn „CR Navigator” oraz Henkel Polska zapraszają na spotkanie „Innowacyjny potencjał różnorodności”, które odbędzie się 7 listopada w warszawskim Barze Studio. Podczas wydarzenia zapraszamy do wysłuchania międzysektorowego panelu dyskusyjnego i prelekcji zaproszonych specjalistów. Wśród nich będzie Małgorzata Lelińska - ekspertka z Konfederacji Lewiatan, współtwórczyni projektu Diversity Index.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Różnorodność w Banku BPH

Bank BPH od lat prowadzi swoją działalność w duchu promowania różnorodności – doceniania indywidualnego potencjału pracowników i wyrównywania szans.  W Banku BPH realizowane są liczne inicjatywy rozwojowe dla kobiet.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

Diversity Day czyli wszystko o wyższości różnorodności

25 października br. we Wrocławiu odbył się pierwszy na Dolnym Śląsku Diversity Day - konferencja i targi poświecone zarządzaniu różnorodnością. Wydarzenie organizowane było przez Agencję Rozwoju Innowacji SA i Dolnośląski Związek Pracodawców w ramach projektu ‘Społeczność Diversity’. Podczas Dnia Różnorodności prezentowany był także projekt Diversity Index.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

ZAPRASZAMY NA DIVERSITY DAY DO WROCŁAWIA

Diversity Day to ciekawe i pierwsze tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku: połączenie prelekcji ekspertów Zarządzania Różnorodnością z targami wystawców. Firmy wdrażające ideę ZR, dzielić się tu będą ze wszystkimi swoim doświadczeniem. Inicjatorem i organizatorem spotkania jest Społeczność Diversity. Diversity Day odbędzie się 25 października br. w Hotelu Mercure we Wrocławiu.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

DRUGIE SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI

9 października br. po raz drugi zebrała się Rada Różnorodności, ustanowiona przy Konfederacji Lewiatan w ramach projektu Diversity Index. Wiodącym tematem spotkania była sytuacja cudzoziemców na polskim rynku pracy. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

KOMITET STAŁY RADY MINISTRÓW PRZYJĄŁ KRAJOWY PROGRAM DZIAŁAŃ NA RZECZ RÓWNEGO TRAKTOWANIA

Komitet Stały Rady Ministrów przyjął Krajowy Program Działań na rzecz Równego Traktowania. To pierwszy rządowy, strategiczny dokument dotyczący polityki równego traktowania w Polsce - mówi pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

JAK RÓŻNORODNOŚĆ W ZATRUDNIENIU MOŻE ZMIENIĆ GOSPODARKĘ? - RELACJA Z EFNI 2013

Pojęcie różnorodności łączy w sobie wiele aspektów odmienności między poszczególnymi podmiotami takich jak: płeć, rasa, wiek, wykształcenie, umiejętności itp. Wykorzystanie różnorodności stwarza szanse rozwoju gospodarczego, będąc źródłem innowacji i kreatywności, a świadomość jej istnienia jest niezbędna jeśli myślimy o przyszłości Europy. Relacja z panelu dyskusyjnego Europejskiego Forum Nowych Idei (25-27 IX 2013) "Jak różnorodność w zatrudnieniu może zmienić gospodarkę".

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

PRZEBADAJ SWOJĄ FIRMĘ WSKAŹNIKIEM DIVERSITY INDEX!

Zapraszamy do skorzystania z innowacyjnego narzędzia Diversity Index, które pozwoli zbadać Państwa firmę pod kątem zarządzania różnorodnością! Skorzystanie z narzędzie jest całkowicie bezpłatne.
 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

DIVERSITY INDEX NA KONFERENCJI O PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET

Przedsiębiorczość kobiet kojarzy się raczej z pojedynczymi sukcesami małych i średnich firm niż z budową innowacyjnej gospodarki. Tymczasem, jak wskazują doświadczenia wielu krajów, polityka systemowego wsparcia dla przedsiębiorczości kobiet ma pozytywny wpływ na poziom kreatywności i konkurencyjności gospodarki. Konferencja zorganizowana jest pod patronatem Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego i we współpracy z organizacją szwedzką WINNET i partnerami projektu dla krajów Bałtyckich Baltic Sea Region Platform for Gender and Economic Growth.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

POBIERZ WSKAŹNIK DIVERSITY INDEX I WEŹ UDZIAŁ W BAROMETRZE RÓŻNORODNOŚCI!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Barometrze Różnorodności – ogólnopolskim badaniu firm wskaźnikiem Diversity Index. Każda firma, która wypełni ankietę, będzie miała dostęp do wyników ogólnopolskiego badania dotyczącego zarządzania różnorodnością, a także będzie mogła porównać swój indywidualny wynik z innymi podmiotami tej samej wielkości, z branży czy regionu. Na Państwa zgłoszenia czekamy tylko do 18 września 2013!

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

WYSPA RÓŻNORODNOŚCI NA PIKNIKU KONFEDERACJI LEWIATAN

12 lipca odbyło się doroczne spotkanie w ogrodzie Lewiatana, podczas którego został ogłoszony Manisfest Przedsiębiorców. Podczas pikniku odbył się także minihappening związany z projektem Diversity Index - uczestniczki i uczestnicy spotkania mogli przykleić sobie etykietkę związaną z ich pracą. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

POWSTAŁA RADA RÓŻNORODNOŚCI

Zarządzanie różnorodnością to temat, który w coraz większym stopniu zaczyna interesować polskich przedsiębiorców i polskie przedsiębiorczynie. Wychodząc naprzeciw potrzebie synchronizacji aktywności w tym obszarze oraz stworzenia miejsca dialogu w Konfederacji Lewiatan powołano Radę Różnorodności, która 28 czerwca br. zainaugurowała swoją działalność. W jej skład weszli przedstawiciele i przedstawicielki biznesu, organizacji pracodawców, mediów, administracji publicznej i organizacji pozarządowych. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

W RÓŻNICACH SIŁA! – relacja z panelu „Partnerstwo dla różnorodności – potencjał, wyzwanie, szansa" (V Kongres Kobiet)

Ile potrzeb konsumenckich, tyle dróg, by je spełnić. Najważniejsza jest efektywność, a ta często rodzi się z różnorodności. Wyrównanie szans, wzajemna tolerancja i wykorzystywanie zróżnicowanych cech osobowości jest niejednokrotnie większym motorem biznesu niż tradycyjne przydzielania funkcji w firmie.
 
Różnorodność to nie tylko rasa, płeć, kolor skóry. To także cechy osobowe, predyspozycje czy potrzeby. O nowych trendach w zarządzaniu różnorodnością oraz wykorzystywaniu różnic w budowaniu sukcesów własnych regionów i firm rozmawiali: Anna Gwoińska,  pełnomocniczka Kongresu Kobiet w Wielkopolsce, Agata Kaczmarska, dyrektorka HR Aegis Media Polska,  Lech Pilawski, dyrektor Konfederacji Lewiatan, Elżbieta Polak, marszałkini województwa lubuskiego i Dorota Trajder, właścicielka sklepu Intermarche w Świdnicy.  Panel „Partnerstwo dla różnorodności – potencjał, wyzwanie, szansa” odbywał się w ramach projektu Diversity Index.
 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

PARTNERSTWO DLA RÓŻNORODNOŚCI – POTENCJAŁ, WYZWANIE, SZANSA - zapraszamy na panel Diversity Index na V Kongresie Kobiet

Zapraszamy na panel Diversity Index "Partnerstwo dla Różnorodnośc - potencjał, wyzwanie, szansa", który odbędzię się w ramach V Kongresu Kobiet, 14 czerwca 2013 w Pałacu Nauki i Kultury w Warszawie. Wstęp wolny!

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

12 debat regionalnych Diversity Index. Jednogłośne TAK dla zarządzania różnorodnością.

- Gdyby celem biznesu był tylko zysk, to równie dobrze można byłoby prowadzić działalność mafijną czy przestępczą. Biznes powinien respektować pewne wartości – powiedziała prof. Magdalena Środa podczas wykładu otwierającego dwie ostatnie debaty regionalne Diversity Index, które odbyły się w Kielcach (22 maja) i Zielonej Górze (24 maja). Jedną z tych wartości jest różnorodność zatrudnienia. Tym cenniejsza, że – co potwierdzają badania – przynosi firmie wymierne korzyści finansowe. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

Zapraszamy na debaty do Kielc i Zielonej Góry!

Zapraszamy na kolejne nasze debaty regionalne w ramach projektu Diversity Index. Tym razem o różnorodności będziemy dyskutować w Kielcach (22 maja|) i Zielonej Górze (24 maja)! Udział w debatach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Różnorodność zaprocentowała w Szczecinie!

Tworzenie w firmach różnorodnych zespołów oraz kreowanie dla nich przyjaznego środowiska pracy sprzyja bardziej twórczemu podejściu do wykonywanych obowiązków oraz zmniejsza fluktuację pracowników i pracownic - to główny wniosek płynący z naszej debaty regionalnej w Szczecinie. Po prostu zarządzanie różnorodnością się opłaca!

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

Zarządzanie różnorodnością w Szczecinie - zaproszenie na debatę regionalną Diversity Index

Zapraszamy na naszą kolejną debatę regionalną w ramach projektu Diversity Index. Tym razem o różnorodności będziemy dyskutować w Szczecinie! Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2013 w Hotelu Silver przy Rondzie Hermana Hakena 1. Udział w debacie jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

debatydi 330x265_szczecin

 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Sposób na osiągnięcie wymiernych korzyści biznesowych? Różnorodność zatrudnienia!

Zapraszamy na nasze kolejne debaty o zarządzaniu różnorodnością! Czekamy na Was w Białymstoku (15 kwietnia 2013), Szczecinie (26 kwietnia 2013), Kielcach (22 maja 2013) i Zielonej Górze (24 maja 2013)! 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Zarządzanie różnorodnością w Szczecinie - zaproszenie na debatę regionalną Diversity Index

Zapraszamy na naszą kolejną debatę regionalną w ramach projektu Diversity Index. Tym razem o różnorodności będziemy dyskutować w Szczecinie! Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2013 w Hotelu Silver przy Rondzie Hermana Hakena 1. Udział w debacie jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Różnorodność procentuje w Białymstoku! Zapraszamy na debatę Diversity Index!

Zapraszamy na naszą kolejną debatę regionalną w ramach projektu Diversity Index. Tym razem jedziemy do Białegostoku! Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia 2013 w Best Western Hotel Cristal przy ul. Lipowej 3/5. Udział w debacie jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

debatydi 330x265_bialystok

 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Wiosna z zarządzaniem różnorodnością!

Zapraszamy na nasze kolejne debaty o zarządzaniu różnorodnością! Czekamy na Was w Białymstoku (15 kwietnia 2013), Szczecinie (26 kwietnia 2013), Kielcach (22 maja 2013) i Zielonej Górze (24 maja 2013)! 

debatydi 330x265_09 04 2013

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia
pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 1 do: 50 | strona: 12
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę