Kategorie !

Pobierz wskaźnik DIVERSITY INDEX

Przewodnik po zarządzaniu różnorodnością

Warto przeczytać !

LGBT Business Forum zaprasza do udziału w ankiecie na temat LGBT na rynku pracy

LGBT Business forum zaprasza wszystkie osoby nieheteroseksualne do wzięcia udziału w „Badaniu rynku i środowiska pracy osób LGBT w Polsce 2014””. Badanie zostało przygotowane przez polską organizację LGBT Business Forum.

Jest to pierwsze w Polsce badanie dotyczącego sytuacji osób LGBT w pracy oraz potrzeb LGBT jako konsumentów/ek. Co jest dla nas ważne przy zakupie usługi lub produktu? Czy odczuwamy dyskryminację w miejscu pracy? Czy międzynarodowe korporacje, które szczycą się polityką niedyskryminowania za granicą, prowadzą taką politykę w Polsce?

Zapraszamy do wypełnienia ankiety i do rozesłania do wszystkich waszych znajomych LGBT. Im więcej, tym lepiej! Dziękujemy serdecznie.  Będzie można ją wypełniać do 31 marca 2014 roku. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

Wyniki badania będą opublikowane w trakcie organizowanej przez LGBT Business Forum konferencji „LGBT Diversity Management as a Business Factor” podczas Tygodnia Równości w 2014 roku.
 
Badanie wspierają: Fabryka Równości, Fundacja Trans-Fuzja, Fundacja Dla Odmiany, Fundacja Kultura dla Tolerancji, Fundacja Wolontariat Równości, Lambda Warszawa, network (Szwajcaria), Pracownia Różnorodności, Fundacja Replika, Równość na Fali, Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, Stowarzyszenie Tęczówka, Trójmiejskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób LGBT Tolerado
 
Partnerzy medialni: Queer.pl, Replika
 
Wypełnienie ankiety zajmie około 10 minut.
Dodany: 27 stycznia 2014 Kategoria: Ogólne
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę