Kategorie !

Pobierz wskaźnik DIVERSITY INDEX

Przewodnik po zarządzaniu różnorodnością

Warto przeczytać !

Przeciwdziałanie dyskryminacji

?W ramach projektu „Przeciwdziałaj dyskryminacji – to nie jest trudne” przygotowano podręcznik, prezentujący w jednolitej formie możliwości przeciwdziałania dyskryminacji w społecznościach lokalnych (wprowadzenie do problematyki dyskryminacji, możliwe formy realizacji działań przeciwdziałających dyskryminacji, kontakty z organizacjami zajmującymi się działaniami na rzecz osób i grup dyskryminowanych, możliwości pozyskania środków finansowych na realizację projektów w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji).

czytaj więcej...

Dodany: 24 sierpnia 2011 Kategoria: Ogólne

Różnorodność w pracy - Przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw

Publikacja ma pomóc w odpowiednim zareagowaniu na te zmiany. Dzięki niej pracodawcy w małych i średnich przedsiębiorstwach powinni otworzyć się na nowe źródła pozyskiwania pracowników oraz możliwości wejścia na nowe rynki.

czytaj więcej...

Dodany: 24 sierpnia 2011 Kategoria: Ogólne

Różnorodność w firmach

Coraz większa liczba firm europejskich wdraża strategie dotyczące różnorodności i równości, nie tylko z przyczyn etycznych i prawnych, ale także z powodu korzyści biznesowych, jakie można przez to uzyskać. Do najważniejszych korzyści należy: udoskonalenie rekrutacji, dostęp do szerszego kręgu wysoko wykwalifikowanych pracowników, poprawa wizerunku firmy i jej reputacji, większa innowacyjność oraz lepsze możliwości sprzedaży.

czytaj więcej...

Dodany: 24 sierpnia 2011 Kategoria: Ogólne

pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 51 do: 53 | strona: 123456
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę